Toppery na tort weselny zaczęto używać od końca XIX wieku i stały się popularne od 1920 roku. Ludzie wybierają różne toppery do ciast w zależności od rodzaju tortów weselnych. Można je wykorzystać podczas ceremonii, a także zachować jako pamiątkę na resztę ich słodkiego życia. Zawierają wiele, na przykład Twoje szczególne uczucia do wyjątkowych ludzi. Te uczucia można przekazać wszystkim gościom w prosty i elegancki topper na tort sposób.

Ponieważ topper na tort weselny staje się coraz bardziej popularny, dostępnych jest wiele opcji. Możesz wybrać figurki przedstawiające miłość, na przykład amorki, ptaki miłości lub gołębie. We wcześniejszych latach ludzie przygotowywali toppery do ciast w domu, dlatego często używano zwykłych materiałów, takich jak pasty gumowe. Popularny był także papier, szkło i drewno. Chociaż teraz możemy używać bardziej różnorodnych materiałów, papieru celofanowego, papieru, wosku, gliny, a nawet kryształów. Po prostu wybierz, co chcesz!

Oto kilka uroczych opcji projektowania topperów na tort topper na tort urodzinowy weselny.

1. Monogram. Może to być kombinacja cyfr lub liter. Większość z nich wykonana jest z kryształów Swarovskiego. Są genialne i eleganckie. Panny młode o marzeniach o księżniczkach wolą tego rodzaju toppery do ciast.

2. Toppery na tort ze świeżymi kwiatami. Niektórzy nowożeńcy mieli na wierzchu tortu świeże kwiaty. Kwiaty mogą sprawić, że Twój ślub będzie bardziej romantyczny. Możesz wybrać różne kwiaty w zależności od języka kwiatów, na przykład róże reprezentują żarliwą miłość, a lilie oznaczają czystą miłość na zawsze.

3. Personalizowane toppery na tort weselny. Coraz więcej nowożeńców interesuje się tymi jedynymi w swoim rodzaju topperami do tortów. Używając nieograniczonej wyobraźni, możesz mieć dowolne unikalne toppery na ciasto, które dramatycznie symbolizują Twoją miłość. Możesz określić motyw, projekt o różnych rozmiarach, kolorach i pozach.

Czy planujesz mieć wiele dzieci, aby wypełniać swoje życie śmiechem? W takim razie możesz mieć figurkę dziecka jako część swojego tortu. Czy jesteś chętny do podróży dookoła świata? Może samolot lub mały tellurion sprawią, że to życzenie będzie idealne na Twoim weselu. Chcesz prowadzić odnoszącą sukcesy restaurację? Może najpierw powinniście umieścić was oboje w kostiumie szefa kuchni na wierzchu tortu. Widzisz, że to taki uroczy sposób, aby poinformować gościa o swoich cudownych snach.