Kaip rasti tinkamą dizainerį jūsų interjero dizaino ir dekoravimo projektams

Interjero dizainerio ar interjero dekoratoriaus ieškojimas gali būti didžiulis, jei nesate tikri, kokio dizainerio jums reikia apimčiai Interjero paslaugos ar jūsų projektui. Statote, renovuojate ar kraustote ir jums reikia profesionalaus patarimo? Planuojate parduoti savo turtą ir nežinote, kaip pasiruošti pirmai apžiūrai?

Šiame dokumente rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su interjero dizainu, interjero dekoravimu, spalvų konsultavimu ir nekilnojamojo turto stiliumi.

Tai padės jums rasti Interjero dizaino paslaugos tinkamą dizainerį jūsų interjero dizaino ir dekoravimo projektams ir galiausiai sukurti savo individualų stilių jūsų namuose.

Kuo skiriasi interjero dizaineris ir interjero stilistas?

Galbūt jau uždavėte sau šį klausimą, kai susiduriate su pastato ar renovacijos projektu. Ar man reikia interjero dizainerio, interjero dekoratoriaus, spalvų konsultanto ar interjero stilisto?

Atsakymas yra toks, kad tai priklauso nuo projekto apimties.

Interjero dizaineris yra įgudęs profesionalas, kuriantis interjero aplinką pagal Jūsų instruktažą. Interjero dizaineris arba modifikuoja tai, kas jau yra (renovacija), arba pateikia visiškai naują erdvės dizainą (nauja statyba). Šiuo atveju interjero dizaineris glaudžiai bendradarbiauja su architektu ir ateina ankstyvoje projekto stadijoje. Interjero dizaineriai dirba su komanda dizaino įmonėje arba savarankiškai.

Koks yra interjero stilisto darbas? Interjero stilistas yra dizaineris ar konsultantas toje srityje, kuriai būdingi stiliaus pokyčiai, ypač mados ar interjero dekoravimas. Interjero stilistas puoselėja ar palaiko bet kokį konkretų stilių ir dažniausiai yra gražių daiktų ieškotojas, saugotojas ir kolekcionierius.

Interjero stilistas gali padėti atrasti savo stilių, sukurti gražius, unikalius ir prasmingus interjerus. Tai galima pasiekti naudojant paprasčiausius dalykus ir tai neturi būti brangu. Vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti, yra neatmerkti akių į gražius gamtos dalykus, architektūrą, dizainą, muziejus, meną, parodas, knygas, tekstilę ir keliones. Yra tik viena taisyklė: renkite arba pirkite tik tai, kas jums ką nors reiškia!

Kaip vyksta spalvų konsultacija?

Spalvų konsultacijos metu daugiausia dėmesio skiriama tam tikros patalpos ar erdvės arba viso namo spalvų gamos kūrimui pagal jūsų instruktažą. Kvalifikuotas spalvų konsultantas gali padėti suplanuoti interjero ir išorės spalvų schemas.

Prieš kurdamas jums spalvų schemą, spalvų konsultantas visada turėtų pasikalbėti su jumis apie nuotaiką ir atmosferą, kurią norėtumėte pasiekti savo erdvėje. Jis jums paaiškins, kuo skiriasi dažų įmonės ir jų gaminiai, bei parinks jūsų poreikius atitinkantį gaminį. Sukūrę spalvų schemą gausite rašytinę rekomendaciją, įskaitant specifikacijų lapą ir teptukus, paruoštus jūsų tapytojui pradėti.

Kodėl renkantis spalvas svarbu konsultuotis su dizaineriu?

Spalva yra galingiausias neverbalinio bendravimo įrankis ir dizaino elementas, kuris erdvę atgaivina. Spalva suteikia erdvei individualumo ir yra vienas naudingiausių įrankių, kuriuos reikia įvaldyti ieškant savo stiliaus.

Leatrice Eiseman, Pantone spalvų instituto vykdomoji direktorė, savo knygoje „Pantone Guide to Communicating with Color“ sako: „Be kitų naudojimo būdų, spalva stimuliuoja ir veikia sinergiškai su visais pojūčiais, simbolizuoja abstrakčias sąvokas ir mintis, išreiškia fantaziją ar norų išsipildymą. primena kitą laiką ar vietą ir sukuria estetinį ar emocinį atsaką.

Renkantis kambario ar namo spalvą svarbu pagalvoti apie nuotaiką ir atmosferą, kurią norite pasiekti. Ar tai tamsus kambarys, ar užlietas natūralios šviesos? Į kurią pusę nukreiptas kambarys? Kaip proporcijos? Ar gyvenate mažame bute ar šiuolaikiškame naujai pastatytame name su atviro plano gyvenamosiomis patalpomis? Į visa tai reikia atsižvelgti renkantis erdvės spalvas.

Jei esate priblokšti dėl galimų spalvų pasirinkimo – taip, rinkoje jų yra tūkstančiai – kaip pradėti ieškoti savo asmeninių spalvų schemos?

Vieniems tai ilgesnė kelionė, kitiems – natūraliau. Svarbiausia – skirti šiek tiek laiko, atmerkti akis, pasivaikščioti po namus ir įsisavinti matomus spalvų derinius. Tada pradėkite rinkti visas jums patinkančias dalis. Tai gali būti bet kas – senas porcelianas, kelionių suvenyrai, nuotraukos, meno kūriniai, drabužiai, žurnalų lapeliai, audinių pavyzdžiai, stacionarūs daiktai, akmenų, plunksnų ar stiklo daiktų kolekcija.

Nepamirškite ir gamtos kaip spalvų gamos įkvėpimo (interjero ar eksterjero). Jei gyvenate netoli vandenyno, mėlynos ir žalios spalvos atspalviai gali būti naudojami siekiant susieti jūsų interjerą su aplinka. Gėlės, drugeliai, akmenys, kriauklės, dreifuojanti mediena yra fantastiški spalvų schemų įkvėpėjai.


Posted

in

by

Tags: