Nenuostabu, kad visa veikla ir namuose gyvenančių žmonių skaičius, jau nekalbant apie naudojamus naminius gyvūnus, maisto Namu kvapai  gaminimą, kosmetiką ir valymo priemones, gausite daugybę užsakymų. Dėl šio mišinio namai palieka gana pasenusį kvapą.

Yra namų gynimo priemonių, kuriomis galite atsikratyti įsisenėjusių kvapų. Pirmiausia, jei jūsų namuose rūkoma, pastebėsite, kad jei sudeginsite kelias žvakes, tai padės ištaisyti kvepiančių namų problemą.

Vienas didžiausių kvapų kaltininkų yra naminiai gyvūnai, o labiau šunys nei katės, nors kačių namuose yra kraiko konteineriai, kurie taip pat gali prisidėti prie namų kvapo.

Jei kvapas kyla Kvapu namai  dėl nelaimingo atsitikimo, kuris įvyko ant jūsų kilimo, vienas dalykas, kurį galite padaryti, kad padėtumėte jį pašalinti, yra naudoti šiek tiek acto, tačiau nepadarykite jo per stipraus ir nenorite naudoti jokio baliklio, nes tai gali nuimti spalvą. Pamatysite, kad kelis kartus užpilkite acto vandens. Jei tai nepadeda, galite pabandyti užpilti klubinės sodos tiesiai ant vietos ir sugerti ją popieriniu rankšluosčiu. Idealiu atveju norite atsikratyti tokio tipo kvapų, kai tik jie atsiranda.

Jei dažėte savo namuose, o dažų garai stiprūs, pabandykite perpjauti vieną ar du svogūnus per pusę ir padėkite juos ant lėkštučių kambaryje. Tai labai padės sugerti kvapus.

Jei turite drėgną rūsį, galbūt norėsite išbandyti keletą anglies gabalėlių, kurie taip pat padeda sugerti kvapą, beje, šaldytuve esantis gabalėlis ar du puikiai tinka, kad šaldytuvas būtų bekvapis.

Kepimo soda yra pats nuostabiausias produktas, kuris kada nors pasirodė rinkoje, skirtas įvairiam greitam ir paprastam naudojimui namuose. Be to, žinoma, vienas iš šių naudojimo būdų yra kvapų pašalinimas. Galima pabarstyti ant kilimo, kad sugertų kvapus. Nuostabus naudojamas šaldytuve. Jis netgi gali būti naudojamas tualete ir puikiai veikia, jei šiek tiek išpilate į kriauklę, kad atgaivintumėte kanalizaciją, dėl kurios namai kvepia.